Zaangażuj się

Dla Ciebie

Praca wolontariusza to wspaniała przygoda. Dzięki niej możesz poznać wspaniałych ludzi i nawiązać relacje na lata. Wolontariat to także nauka odpowiedzialności za powierzone zadania i troska o drugiego człowieka. Jeśli czujesz, że to dla Ciebie zapraszamy do kontaktu z Fundacją!

Dla Biznesu

Sukces to w dużej mierze ciężka praca, wytrwałość, podejmowanie ryzyka i nauka na własnych błędach. By go osiągnąć poświęciłaś / poświęciłeś wiele - Twój cenny czas, środki finansowe, a niekiedy nieprzespane noce. Jeśli czujesz, że nadszedł czas by podzielić się Twoim sukcesem z innymi, zapraszamy do kontaktu z Fundacją św. Małgorzaty. Współpracując z nami masz pewność, że pomoc trafia precyzyjnie tam, gdzie jest potrzebna. Myślimy globalnie, ale działamy lokalnie, z uwagą i dużą pieczołowitością wsłuchując się w potrzeby naszych podopiecznych.

Dla szkół i instytucji kultury

Fundacja św. Małgorzaty to nie tylko dzieła charytatywne. Angażujemy się w działania edukacyjne i oświatowe. Dobre wychowanie kolejnych pokoleń to klucz do pomyślnej przyszłości. Dlatego zapraszamy Cię do wspólnego działania. Zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną i zgłoś szkołę do naszych wspólnych programów i akcji. Angażujemy się również aktywnie w rozwój kultury. Zapraszamy przedstawicieli świata kultury i sztuki do wspólnych działań.