Nasze programy

Koncerty Charytatywne

20 marca 2021 w Centrum Kultury w Łomiankach odbył się Koncert Charytatywny dla Ukrainy. Dochód z koncertu w całości przeznaczony został na wsparcie obywateli pogrążonego w wojnie kraju, za pośrednictwem Fundacji św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy

Inicjatorką koncertu była mieszkanka naszej gminy pani Grażyna Miśkiewicz, której z całego serca dziękujemy. 

Jak zwykle, gdy gospodarzem jest Dyrektor Janusz Zawadzki, a za organizację biorą się tak wspaniali ludzie jak pani Grażyna Miśkiewicz, przy wsparciu Centrum Kultury w Łomiankach, Europejskiej Fundacji Inicjatyw Kulturalnych i Fundacji św. Małgorzaty, musiało być fantastycznie. 

Na łomiankowskiej scenie wystąpili ukraińscy artyści: mieliśmy okazję podziwiać pokaz tańca ukraińskiego w wykonaniu zespołu EVITKI, posłuchać koncertu jazzowego trio ukraińskich muzyków LITVINYUK/HNYDYN/JAROS i energetycznego ukraińskiego zespołu Izzy.

Uczestników koncertu zachwycił ukraiński poczęstunek i fantastyczna atmosfera. 

Wpływy z aucji potwierdziły hojność i ogromną empatię mieszkańców Łomianek, którą obserwujemy na co dzień. Jesteśmy wdzięczni zarówno tym, którzy tak spontanicznie licytowali przedmioty wystawione na aukcji, jak i tym, którzy je przynieśli. Kolejny raz potwierdziliście, że serca mieszkańców Łomianek są wielkie!

Szyjemy dobro!

 Szyjemy dobro to nowa inicjatywa mająca na celu…

Wielkie Serce Łomianek

Już 24 lutego 2022 r. przedstawiciele fundacji przygotowali…

Nowy dom

Już 24 lutego 2022 r. przedstawiciele fundacji przygotowali…

Centrum Pomocy Ukrainie

Centrum Pomocy Ukrainie znajduje się w salach parafialnych…

Możesz na Mnie Liczyć!

можеш на мене розраховувати!  “Możesz na Mnie Liczyć!”…

Kiermasz Ukraiński

Zapraszamy wszystkich na Kiermasz Ukraiński. Będzie można nabyć…